Privaatsuspoliitika

MIDA ME TEIE TEABEGA TEEME?

Kui ostate midagi meie poest, siis kogume ostu-müügi protsessi käigus isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress ja e-posti aadress.
Meie e-poes ringi vaadates saame ühtlasi automaatselt teie arvuti IP-aadressi selleks, et saaksime teavet, mis informeerib meid teie veebilehitsejast ja operatsioonisüsteemist.
Turundus e-posti teel (kui on kohandatav): teie loal võime teile saata e-kirja oma poe, uute toodete ja muude uuenduste kohta.

Nõusolek

Kuidas nõusolekut esitatakse?

Kui avaldate meile tehingu lõpuleviimiseks isikuandmeid, kinnitate krediitkaardi, esitate tellimuse, korraldate kohaletoimetamise või tagastate ostu, eeldame, et nõustute meiepoolse teabe kogumise ja selle kindlal eesmärgil kasutamisega.

Kui küsime isikuandmeid teisesel põhjusel, nagu turundus, küsime kas teie sõnaselget nõusolekut või anname teile võimaluse sellest keelduda.

Kuidas on võimalik oma nõusolek tagasi võtta?

Kui muudate pärast registreerumist meelt, võite võtta tagasi oma nõusoleku endaga ühenduse võtmiseks mis tahes ajahetkel, kirjutades meile aadressil info@kindlingcracker.ee

AVALDAMINE

Võime avaldada teie isikuandmeid siis, kui see vajadus tuleneb seadusest või kui rikute meie kasutustingimusi.

VOOG.COM

Meie poele pakub veebimajutusteenust VOOG.COM. Nemad pakuvad meile veebipõhise e-kaubanduse platvormi, mis lubab meil teile oma tooteid ja teenuseid müüa.
Teie andmed salvestatakse Voog-andmesalvestuse, -andmebaaside ja üldise Voog-rakenduse kaudu. Need säilitavad teie andmeid turvalises tulemüüriga kaitstud serveris.

KOLMANDATE OSAPOOLTE TEENUSED

Üldiselt saavad meie poolt kasutatavad kolmandatest osapooltest teenusepakkujad koguda, kasutada ja avaldada teie isikuandmeid ainult selles ulatuses, mis on vajalik selleks, et nad saaksid osutada meile teenuseid.
Siiski on teatud kolmandatest osapooltest teenusepakkujatel, nagu makseteedel ja muude maksetehingute töötlejatel, oma privaatsuspoliitika seoses teabega, mida peame neile teie ostuga seotud tehingute kohta esitama.
Niisuguste teenusepakkujate puhul soovitame, et loeksite läbi ka nende privaatsuspoliitika, et saaksite aru viisist, kuidas nimetatud teenusepakkujad teie isikuandmeid töötlevad.

Lingid

Kui klõpsad meie poes asuvatele linkidele, võivad need teid meie lehelt mujale suunata. Me ei vastuta teiste lehtede privaatsustavade eest ja soovitame teil lugeda nende privaatsuspoliitikat käsitlevaid eeskirju.

TURVALISUS

Teie isikuandmete kaitsmiseks võtame kasutusele mõistlikke ettevaatusabinõusid ja järgime tööstuse parimaid tavasid, tagamaks, et andmed ei lähe sobimatult kaduma, neid ei kasutata valesti, neile ei pääseta valesti ligi ega muudeta vastuvõetamatul viisil ja neid ei hävitata.
Kui esitate oma krediitkaarti puudutava teabe, krüpteeritakse see meie makseteenuse pakkuja Maksekeskus ASi MakeCommerce™ abil, samuti kasutame 3D-turvalisust, et vähendada pettuse ohtu veelgi.

PRIVAATSUSPOLIITIKA MUUDATUSED

Jätame endale õiguse muuta seda privaatsuspoliitikat mis tahes ajal, seega soovitame teil see sageli üle vaadata. Muudatused ja selgitused hakkavad kehtima kohe pärast nende veebilehele postitamist.
Kui meie poe omandab mõni muu ettevõte või toimub ühinemine, võidakse teie teave edastada uutele omanikele, et saaksime teile toodete müümist jätkata.

KÜSIMUSED JA KONTAKTINFO

Kui soovite vaadata, muuta või kustutada mis tahes enda kohta käivaid isikuandmeid, mis meie käsutuses on, esitada kaebuse või soovite saada lihtsalt rohkem teavet, võtke meiega ühendust aadressil info@kindlingcracker.ee või posti teel aadressil
Kindling Cracker Baltics
Fandango Ventures OÜ
Soo 19-2 Tallinn EE 10414